O nás Reference Ke stažení Kontakty  
Proječkní činnostÚprava vodyAeraceFiltrace vodyVodojemyChemické hospodářství

Čerpací stanice a vodojemy

Nedílnou součástí každého vodárenského systému jsou čerpací stanice a vodojemy. Z tohoto důvodu klademe na tyto prvky velký důraz.

Špatný návrh s sebou nese zbytečně velké provozní náklady a mnohdy způsobí nevratné limitace ve využití celého systému. Tím dochází k dalšímu znehodnocení investic do úpraven, vodovodních sítí, vodojemů a čerpacích stanic samotných. Nezřídka pak dochází i k nepříjemnému nedostatku pitné vody ve spotřebišti během špičky, nebo naopak ke kažení již vyrobené vody.

Naše řešení vždy postihuje veškeré současné klíčové prvky a optimalizuje energetické, prostorové a provozní nároky i v kontextu s dalším rozvojem obce.

Zajišťujeme komplexní technické řešení včetně zpracování projektové dokumentace. Mimo návrhu provádíme kompletní vystrojení, či rekonstrukce technologie vodojemů, jímacích objektů, čerpacích a posilovacích stanic.

Materiálové provedení volíme dle požadavků investora – nerezová ocel, plast, nebo litina s ochranným povrchem.

Automatické tlakové a posilovací stanice dodáváme především od výrobců Grundfos, Willo, KSB, Lowara, Calpeda, včetně frekvenčních měničů a další elektroinstalace.

Automatická tlaková stanice Čerpací stanice Čerpací stanice
Čerpací stanice Ponorná čerpadla Vystrojení čerpací jímky
Čerpací stanice Vystrojení v nerezu

 

© Copyright 2017 Vodárenské Technologie s.r.o. Všechna práva vyhrazena.